W jakich branżach najlepiej sprawdzają się torby promocyjne? Odpowiadamy!

04-07-23

Autor postu Juvis

Torby Promocyjne

Torby reklamowe to świetne narzędzie marketingowe, które ma wiele zastosowań. Można je wykorzystać podczas targów, szkoleń, konferencji lub codziennego funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Podpowiemy, w jakich branżach najlepiej sprawdzi się taki gadżet reklamowy.

Torby reklamowe – dlaczego warto w nie zainwestować

Tak jak w przypadku innych gadżetów reklamowych, torby również służą przede wszystkim do zwiększania świadomości naszej firmy lub marki wśród odbiorców. Torby promocyjne z nadrukiem z logo mają też dodatkowy plus – bardzo często pojawiają się w przestrzeni publicznej, są więc reklamą mobilną. Nawet jeśli umieściliśmy w nich ulotki lub kubek wygrany w konkursie, odbiorca może jej później używać w zupełnie innym celu, jednak nasze logo wciąż będzie na niej widoczne.

Różnorodność toreb oferowanych przez producentów tego typu artykułów jest tak szeroka, że na pewno znajdziemy taki, który będzie spełniał nasze wymagania – od rodzaju materiału, z jakiego torba została wykonana, po jej rozmiar, model czy możliwe zastosowanie.

Co istotne, coraz więcej firm odchodzi od wykorzystywania toreb foliowych, przerzucając się na torby ekologiczne z nadrukiem wykonane z papieru lub innych materiałów z recyklingu.

W jakich branżach najlepiej sprawdzą się torby promocyjne?

  • Branża eventowa

Mnogość wydarzeń organizowanych przez ten sektor rynku jest naprawdę szeroka. Możemy wymienić między innymi konferencje naukowe, targi tematyczne, szkolenia, kursy, festiwale, dni miast, imprezy okolicznościowe czy firmowe wydarzenia wewnętrzne. Dlatego zastosowanie toreb reklamowych może być tutaj bardzo różne: opakowania na materiały szkoleniowe, zakupy dokonane podczas targów czy paczki z fantami

  • Sklepy i handel

Handel obejmuje różne rodzaje sklepów – od tych z konfekcją damską i męską, po księgarnie, delikatesy czy drogerie. W tej branży najczęściej wykorzystuje się torby reklamowe na zakupy. Wystarczy umieścić na nich logo, aby zarówno klient, jak i inne osoby w jego otoczeniu od razu wiedziały, jaki sklep właśnie odwiedziła dana osoba.

Torby promocyjne

Papierowa torba z logo – estetycznie i ekologicznie

  • Turystyka

W biurach podróży torby mogą się przydać do przekazywania klientom ulotek, umów czy katalogów. W hotelach można w nich umieszczać pakiety powitalne czy broszury z najciekawszymi miejscami wartymi odwiedzenie. Osobom, które prowadzą gospodarstwa agroturystyczne torby mogą się przydać na przykład jako opakowania na żywność z własnych upraw. Nasi goście mogą otrzymać w nich mini zestaw serów domowej roboty lub słoiczki z samodzielnie przygotowanymi powidłami wraz z karteczką zachęcającą do ponownych odwiedzin naszej agroturystyki. Ciekawą ofertę toreb reklamowych znajdziemy w sklepie tampogadzet.pl.

  • Edukacja

Zastosowanie toreb to zazwyczaj przekazywanie materiałów szkoleniowych, książek lub pomocy dydaktycznych. Służą również jako opakowania na prezenty wręczane uczniom czy uczestnikom kursów na początku lub końcu roku szkolnego. Torby na laptopy mogą natomiast służyć do bezpiecznego transportu sprzętu elektronicznego wykorzystywanego w szkołach i na uczelniach.

Torby promocyjne na laptopa

Torba na laptopa 15,6" Impact AWARE™ rPET

  • Branża medyczna

Nie jest to może zbyt popularne w państwowych placówkach, ale w wielu prywatnych szpitalach, poradniach lub klinikach pacjenci otrzymują często testery różnego rodzaju preparatów, próbki kremów itp.

  • Branża artykułów dla niemowląt

W sklepach z produktami dla najmłodszych klienci dostają takie torby na zakup np. pieluszek, laktatorów czy oliwek hipoalergicznych. W zależności od gabarytów zakupów torby są dostosowywane do ich zawartości.

Podsumowanie

Powyższe branże to tylko kilka opcji – torby podróżne przydają się przecież podczas delegacji, termiczne sprawdzą się w gastronomii, a z toreb sportowych chętnie korzystają miłośnicy basenu lub siłowni. Jak widać, torby promocyjne to produkt, który znajdzie zastosowanie w wielu firmach.

kinderparadijse.pl Hipoalergiczne i organiczne produkty od MildBabyItems są wolne od sztucznych substancji chemicznych oraz łagodne dla skóry dziecka. Poznaj starannie wyselekcjonowane i testowane akcesoria, które zapewniają najwyższą jakość i skuteczność.

Copyright MildBabyItems, 2023