• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki Niemowlęce

Zabawki, które są używane przez niemowlęta, przede wszystkim powinny być bezpieczne i muszą spełniać określone normy. Takie produkty powinny uczyć dzieci rozwijania zmysłu wzroku, słuchu oraz dotyku. W naszym sklepie mamy szeroki asortyment z zabawkami dla niemowląt. Zapraszamy do zapoznania się z nim!

Jak dobrać zabawki dla niemowlaka?

Decydują się na wybór jakiejś zabawki dla niemowląt, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, czy ta rzecz będzie odpowiednia do jego wieku. Należy dokładnie patrzeć na oznakowania, które znajdują się na produktach. Najlepsze zabawki to takie, które nie tylko zaciekawią, ale będą w stanie pomóc się rozwinąć. Najważniejszym jednak kryterium jest bezpieczeństwo. Zawsze trzeba kontrolować, czy zakupiona przez nas zabawka ma takie elementy, które mogłyby zostać połknięte przez dziecko.

Zabawki sensoryczne a zabawki edukacyjne

Zabawki sensoryczne to takie, które kupuje się dzieciom, które dopiero zaczynają poznawać świat. W tym gatunku zabawek sprawdzą się najlepiej te, które pomagają rozwinąć zmysł dotyku, słuchu oraz wzroku. Istotne jest to, aby te zabawki składały się z takich elementów, które żaden w sposób nie są w stanie zaszkodzić dziecku. Natomiast zabawki edukacyjne to takie, dzięki którym dzieci mogą uczyć się poprzez zabawę. Takie funkcje pełnią najczęściej zabawki interaktywne dla niemowląt. Taki przedmiot angażuje malucha i pomaga mu się rozwijać. Na sam początek dobrze jest kupić czarno białe książeczki, ponieważ w pierwszy miesiącach nie mają aż tak dobrze wykształconego wzroku. Dopiero z czasem kontrastowe zabawki są w stanie pomóc stymulować i sprawić, że dziecko zaczyna dostrzegać kontury, ale także barwy. W naszym sklepie znajdziecie takie produkty, które doskonale nadadzą się dla niemowląt.

Pluszaki dla niemowląt jako jedna z lepszych opcji

Jedną z bardziej popularnych opcji zabawkowych dla niemowlątmaskotki. Misie służą głównie do przytulania się. Dzięki nim dziecko pracuje nad inteligencją emocjonalną, a to jest niezmiernie ważne. Pluszaki są wykonane zazwyczaj z mięciutkiego materiału, które z przyjemnością maluch chwyta w dłoń. Dobrym pomysłem są też misie interaktywne, które po ściśnięciu, dotknięciu wydają jakieś głosy. Mogą być to maskotki, które mogą czegoś uczyć, a także takie, które grają jakąś melodię. Te z pozytywką w środku są w stanie wyciszyć malucha przed snem. Jednak największą popularnością cieszą się misie szumisie. W naszym sklepie posiadamy właśnie tego rodzaju pluszaki, ale także inne, które spowodują uśmiech na twarzy niejednego maleństwa.

Grzechotka - najczęściej kupowana zabawka

Grzechotkadla niemowląt to zabawka, która najczęściej jest kupowana niemowlakom. Takie produkty mają zawsze jakąś zawartość, która po potrząśnięciu powoduje, że wydają one charakterystyczny dźwięk. Takie zabawki mają przeróżne kształty, kolory oraz modele. W naszym sklepie dostaniecie na przykład grzechotkę w kształcie stópek. Dobrą opcją są także grzechotki, które przyczepia się do wózka. Oprócz zabrania na spacer maskotki dla niemowląt, dobrze wziąć również grzechotkę dla maluszka. Najmłodsi lubią oglądać wiszące i ruszające się nad ich głowami elementy, dlatego ten wybór będzie doskonały.

Na rynku jest bardzo dużo takich produktów, które nadają się na bezpieczne zabawki dla niemowląt. Dlatego też przez ten ogrom rzeczy rodzice często mają dylemat, co kupić dziecku i na co się zdecydować. Z podobnym problemem borykają się osoby, które przychodzą w odwiedziny do maluszka. Dlatego też jeśli potrzebujesz prezentu w postaci pierwszej zabawki dla niemowlaka, to odwiedź nasz sklep. W ofercie masz do wyboru misie, gryzaki, grzechotki, karuzele i inne warianty. Zamawiając w naszym sklepie możesz liczyć także na oryginalność - większa szansa, że Twój prezent nie zostanie powielony. Szeroki asortyment pozwoli Ci wybrać tę najlepszą opcję, a Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany adres kurierem.