• Kategorie
  • Szukaj
  • Śpiworki Niemowlęce

Kiedy na świat ma przyjść dziecko, rodzice skupiają się na tym, aby przygotować mu kompletną wyprawkę. Robią to zazwyczaj trochę wcześniej, aby być przygotowanym na przyjście na świat maleństwa. Jedną z rzeczy, którą warto mieć w swoim asortymencie, jest śpiworek niemowlęcy. Ma on za zadanie zapewnić komfort oraz relaks dziecku podczas wypoczynku. Ułatwia on także zasypianie ze względu na to, że podczas przykrycia nim, daje dodatkowe ciepło. W naszym sklepie jest możliwość wyboru różnych rodzai śpiworków, przykładowo takie, które są specjalnie przeznaczone do wózka lub na przykład bambusowe.

Jakie płyną korzyści z użytkowania śpiworków niemowlęcych?

Warto zwrócić uwagę na to, jakie mogą być korzyści z użytkowania z takich śpiworków dla niemowląt. NAleży pamiętać o tym, że zbyt wysoka temperatura, może doprowadzić do wysuszenia śluzówki w nosie dziecka, a to może prowadzić do niechcianej infekcji. Z drugiej strony, zimno może spowodować, że dziecko będzie narażone na przeziębienie. Doskonałym wyjściem z tej sytuacji, jest zabezpieczenie się w śpiworek do spania dla niemowląt. Dziecko śpiąc pod nim, pod żadnym pozorem nie zmarznie. Z drugiej strony śpiworki z naszej oferty wykonane są z wełny lub bambusu i dzięki właściwościom tych materiałów, pociechy nie są narażone na przegrzanie. Patrząc na to, z jakimi upałami nie raz się spotykamy, to dobrze jest zabezpieczyć się w letni śpiworek do spania dla niemowląt, który otuli maleństwo do snu nawet w najgorętsze dni. Dziecko śpiąc w nim, nie obróci się tak szybko na brzuszek. To dobra opcja, dla maluchów, które nie potrafią jeszcze dobrze trzymać główki, ponieważ byłby problem z powrotem do pozycji wyjściowej.

Oferta śpiworków dla niemowląt - przykłady

W ofercie naszego sklepu mamy do zaoferowania różnego rodzajuśpiworki niemowlęce. Przykładowym z nich jest typowy śpiworek do wózka. Przedmiot ten jest wielofunkcyjny, ponieważ służy do wózków spacerowych, fotelików samochodowych oraz sanek. Dodatkowo produkty zawierają specjalne otwory na pasy bezpieczeństwa. Takie śpiworki wykonane są z wełny, która powoduje, że w kontakcie z ciałem nagrzewa się maksymalnie do prawidłowej temperatury ciała człowieka, czyli 36,6 stopnia. Utrzymuje się ona niezależnie od otaczających warunków. Wełna jest higroskopijna, dlatego pot jest przez nią wchłaniany, a ciało nie otrzymuje go z powrotem.

Innym przykładem śpiworka jest ten wykonany z bambusa. Charakteryzuje go lekkość, delikatność oraz miękkość, a dodatkowo zapewnia dziecku odpowiednią temperaturę ciała. Sprawdzi się on doskonale zarówno podczas drzemki na świeżym powietrzu, jak i zaraz po kąpieli. Produkt ten jest wykonany z naturalnych materiałów, dlatego też dziecko nie jest narażone na żadne podrażnienia skóry. Tak samo jak poprzedni śpiworek dla niemowląt, absorbuje wilgoć oraz pot. W naszej ofercie są także dostępne śpiworki specjalnie przystosowane do łóżeczka na lato. Dziecko mimo ciepłej pogody będzie przykryte, ale nie zostanie przegrzane ze względu na materiał.

Korzyści dla rodziców z posiadania śpiworków dla niemowląt

Śpiworki dla niemowląt przynoszą także korzyści dla rodziców. W sytuacji, gdy dziecko go posiada, to jest ono bezpieczne, a to równa się z tym, że rodzice mogą być spokojni i mieć zapewniony komfort psychiczny. Dzięki temu produktowi dziecko nie budzi się w nocy ze względu na zmiany temperatur czy trudności z oddychaniem, dlatego też rodzice sami mogą spać spokojnie. Zakup śpiworków jest najbardziej polecany tym rodzicom, którzy obawiają się, że ich pociecha zostanie wyziębiona lub przyjmie nieodpowiednią pozycję do snu. Wybór w naszym sklepie jest bardzo szeroki. Można zamówić śpiworki w różne wzory i kolory. Znajdzie się coś zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Nasze produkty zapewnią Waszym dzieciom komfort, a także wygodę.

  • Sklep zamknięty