• Kategorie
  • Szukaj
  • Podgrzewacze do butelek

Podgrzewacz do butelek jest tak samo ważny, jak  wybór wózka dziecięcego i z pewnością ułatwia funkcjonowanie przy pojawieniu się nowego członka rodziny. Komfort, jaki niesie za sobą szybkie podgrzewanie butelek,jest dużym udogodnieniem dla świeżo upieczonych rodziców. Odpowiednipodgrzewaczjest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem niż podgrzewanie mleka w mikrofali bądź garnku. Omija nas również odwieczny problem pilnowania, czy butelka z mlekiem jest już wystarczająco podgrzana. Stosując podgrzewacz do butelek zyskujesz gwarancję, że Twoja pociecha dostanie pokarm o idealnej temperaturze i w szybkim czasie. 


W obecnym czasiepodgrzewacze do butelekstały się bardzo popularne i świetnie się sprawdzają, co mogą nam sugerować dobre opinie konsumentów. Najbardziej popularne modele mają kilka przydatnych funkcji, tj.: podgrzanie mleka kobiecego, stopniowe rozmrażanie mleka z zachowaniem odpowiednich składników odżywczych, a także podgrzanie mleka modyfikowanego w zaledwie 4 minuty. Dodatkowo w przenośnym podgrzewaczu do butelek można zagotować słoiczki dla dziecka. Warto dodać, że oryginalne urządzenie najwyższej jakości utrzymuje temperaturę posiłku nawet przez godzinę.

Jaki podgrzewacz do butelek wybrać?

Jaki podgrzewacz do butelekkupić? Na rynku jest dostępnych wiele modeli tego typu urządzeń. Ciekawą opcją jest przenośny podgrzewacz do butelekHOME&TRAVEL, który możecie znaleźć na stronie naszego sklepu. Ten podgrzewacz umożliwia korzystanie z niego na wyjazdach, co czyni go bardzo wygodnym i poręcznym urządzeniem. Plusem jest jego niska waga i mała objętość. Posiada on m.in. praktyczny zasilacz samochodowy. Istotne jest, że wbudowany sensor kontroluje temperaturę wewnątrzpodgrzewacza. Standardowe wyposażenie takiego podgrzewacza zawiera wygodny koszyk pozwalający na jego bezpieczne użytkowanie. Zadając sobie pytanie, jakipodgrzewacz do butelekwybrać, należy zwrócić uwagę na wygodny i intuicyjny panel dotykowy. Proste w obsłudze urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi. Poprzez dodanie automatycznego wyłącznika, nie trzeba pilnować sprzętu, kiedy skończy on podgrzewanie. Jeśli to nastąpi, sygnał dźwiękowy poinformuje nas o tym.


W ofercie dostępne są również podwójne podgrzewacze, które będą bardzo przydatne przy bliźniakach lub też większej liczbie pociech. Przeważnie bliźniaki jedzą posiłki o tej samej porze, zatem zakup urządzenia dwa w jednym będzie zdecydowanie dobrym rozwiązaniem.

Jakie funkcje w podgrzewaczu będą pomocne?

Niektóre podgrzewacze do butelekposiadają także regulowany zakres temperatury. Elastyczna możliwość regulacji poziomu ciepła lub zimna ma duże znaczenie w przypadku podgrzewacza do butelek. Wszelkie zupy, czy produkty roślinne powinny być podgrzewane w temperaturze około 35 stopni, zaś produkty warzywne tylko w 25 stopniach. 

Dodatkową opcją jest również sterylizacja butelek, która występuje w modelach posiadających temperaturę wrzenia. Jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ dzięki temu możemy być spokojni o czystość butelek, w których podajemy naszemu dziecku pokarm. Można tam też wyparzyć takie drobne rzeczy jak np. smoczek.


Nie mniej ważnym aspektem przy wyborze odpowiedniego podgrzewaczajest również jego wygląd. Obecnie urządzenia te są małe, przenośne i kompaktowe, najczęściej w kolorze białym i szarym. Podgrzewacze do butelek są wykonane w taki sposób oraz mają taki kształt, aby można było je łatwo przetrzeć mokrą ściereczką 

Czy opinie użytkowników mają znaczenie przy wyborze odpowiedniego podgrzewacza?

 

W dobie rozwoju technologii i sieci informacyjnej opinie wpływają na nasze zakupy w internecie. Przed zakupem warto jest sprawdzić, jakie opinie ma dany produkt, lecz pamiętajmy, że to my podejmujemy ostateczną decyzję. Wybierając odpowiedni podgrzewacz do butelekwarto skorzystać z doradztwa specjalisty, który podpowie nam, jakie podgrzewacze okażą się adekwatne do potrzeb rodziców. W większości przypadków jednak jeśli dany produkt ma dużo pozytywnych opinii to znaczy, że będzie się też to przekładało na jakość.